Obchodní letecká doprava


Společnost HELITOM s.r.o. se na začátku roku 2022 stala jedním z pouhých 4 držitelů oprávnění pro provozování obchodní letecké dopravy vrtulníky v České republice. Toto oprávnění umožňuje jak VIP přepravu osob, tak i nákladu.

S vrtulníky a profesionálními piloty naší společnosti vás bezpečně dovezeme od vašeho domu takřka kamkoli, a to nejen v České republice, ale téměř po celé Evropě. Naše společnost dodržuje vysoké standardy poskytovaných služeb včetně bezpečnosti, která je vždy při našich letech na prvním místě.

Ať již letíte za prací, za přáteli na golf, na dovolenou nebo se potřebujete z vašeho domu dostat včas na některé z mezinárodních letišť k vašemu letadlu a tím ušetřit čas, jsme tu pro vás. Díky umístění naší základny v samém středu České republiky, na východním okraji Prahy, dokážeme pružně a rychle reagovat na vaše požadavky.

Kromě přepravy osob taktéž dokážeme zajistit spěšnou dopravu zboží a zásilek, důležitých součástek a dílů od výrobce nebo dodavatele do vaší společnosti a tím zabránit zastavení výrobního procesu, a tedy i finanční ztrátě.

Společnost HELITOM s.r.o. je tu pro vás.

Nabízené služby:

  • VIP přeprava osob téměř odkudkoli a kamkoli po Evropě.
  • Přistavení vrtulníku k vašemu letadlu, zajištění hadlingu „rotor to wing“.
  • Přeprava osob v rámci jednotlivých sídel vaší společnosti, možnost pronájmu reprezentativních prostor HELITOM pro vaše firemní jednání.
  • Spěšná přeprava nákladu a součástek.

Potřebujete se na něco zeptat?