Vrtulníková škola


Vrtulníková škola HELITOM nabízí kompletní pilotní výcvik pro široký okruh zájemců od kurzu pilotů využívajících vrtulník pro soukromé účely až po dopravní piloty dvoumotorových turbohřídelových vrtulníků. Ve společnosti HELITOM s.r.o. je kladen důraz na kvalitu a komplexnost všech nabízených služeb.

Výuka probíhá standardně na základně společnosti, Helicentrum Chotouň (LKCO), v moderně vybavených prostorech. Praktická výuka je podpořena systémem teoretické výuky, který se skládá z přednáškových bloků doprovázených vizuálními prezentacemi jednotlivých témat, předletových a poletových briefingů a samostatných konzultací.

V rámci teoretické výuky jsou žákovi poskytnuty veškeré potřebné studijní materiály a pomůcky nezbytné pro plánování letů.

Více o naší škole

Společnost HELITOM s.r.o. zaměstnává vysoce kompetentní vrtulníkové instruktory s dlouholetými zkušenostmi z profesionálního letového provozu s vysokým náletem, kteří jsou připraveni předat žákům maximum svých praktických zkušeností a teoretických znalostí.


Přehled výcviků


Chci začít létat
Chci začít létat


Chci pokračovat profesionálně
Chci pokračovat profesionálně


Chci si rozšířit letové dovednosti
Chci si rozšířit letové dovednosti

Potřebujete se na něco zeptat?